Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя Зварич вирішив у суді захистити наколядоване

0 43

Екс-голова – втікач Львівського апеляційного адмінсуду Ігор Зварич подав два позови проти Львівського окружного адмінсуду, повідомляє сайт телепрограми ТСН .

В одному суддя Зварич просить відмінити постанову Верховної Ради про звільнення його з посади судді Львівського апеляційного адмінсуду, мотивуючи це тим, що суд ще не назвав його винним в хабарництві, а тому немає підстав знімати його з посади.

Інший позов стосується відміни ухвали Печерського суду Києва про надання дозволу на затримання і арешт Зварича.

Два позови поступили у Львівський окружний адмінсуд поштою. Зараз невідомо, хто під ними підписався, і кому доручив Зварич представляти його інтереси в суді.

Відомо, що позовні заяви написані 22 грудня 2008 року, а суд зареєстрував їх 16 січня 2009 року.

Як повідомляє ТСН, відміна ухвали Печерського суду не в компетенції адмінсуду, а тому слідчі Генпрокуратури здивовані, яким чином заслужений юрист України Ігор Зварич міг допустити таку юридичну помилку.

Нагадаємо, 2 грудня проти тоді ще голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу за хабарництво в особливо великих розмірах. Під час обшуку в робочому кабінеті і на квартирі Зварича працівники СБУ вилучили 1 мільйон доларів США і 2 мільйони гривень.

Місце перебування Зварича зараз невідоме. 12 грудня Зварича оголосили в розшук, а 18 грудня 2008 року Верховна Рада дала згоду на його звільнення з посади і арешт.

Джерело:

proUA

Залиште коментар