Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя втік з місця ДТП

0 21

Суддя міського суду Орджонікідзе Дніпропетровської області підозрюється у скоєнні ДТП зі смертельним наслідком, яке сталося 14 квітня на території Нікопольського району.

Про це повідомив Нікопольський міжрайонний прокурор Віктор Павлійчук. За його словами, 15 квітня о 6.30 на автотрасі між Орджонікідзе та селом Шолохове було знайдено тіло чоловіка, 1976 р. н., з черепно-мозковою травмою і переломом ніг.

За фактом ДТП Нікопольським міськвідділом було порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Прокурор зазначив, що в ході розслідування ДТП встановлено автомобіль, яким було збито чоловіка, і власника іномарки.

Павлійчук повідомив, що даним автомобілем на момент ДТП за довіреністю керував суддя. Аналогічна довіреність є в рідного брата судді – колишнього працівника міліції. За словами прокурора, зараз суддя перебуває на лікарняному.

Павлійчук також наголосив, що розглядається питання про порушення другої кримінальної справи – відносно особи, яка могла на смерть збити чоловіка.

“Згідно із законодавством, кримінальні справи стосовно працівників судових органів порушує Генеральна прокуратура України”, – заявив Павлійчук.

Теги:

ДТП, суддівський корпус

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар