Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя Вовк 10 днів писатиме вирок Луценка

0 13

Печерський районний суд Києва оголосить вирок у кримінальній справі колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка 27 лютого. Про це на засіданні суду сьогодні сказав головуючий суддя Сергій Вовк.

Нагадаємо, Луценко вважає, що державне звинувачення проігнорувало докази, отримані в ході суду, а використовувало сфальсифіковані, на думку екс-міністра, докази, отримані на досудовому слідстві.

Держзвинувачення просить суд засудити Луценка до 4 років і 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна, а його колишнього водія Леоніда Приступлюка до 3 років позбавлення волі умовно.

На думку держзвинувачення, доведеною є як провина Луценка в незаконному позачерговому виділенні квартири Приступлюку і зарахуванні його цивільного стажу в міліцейський, так і в затвердженні наказу про святкування Дня міліції в 2008-2009 роках під час дії рішення Кабінету Міністрів про економію бюджетних коштів.

При цьому Луценку свою провину не визнає і заявляє, що готовий пережити будь-який вирок.

Теги:

справа Юрія Луценка

Джерело:

Дело

Залиште коментар