Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя Р.Кірєєв оголосив обвинувачення Ю.Тимошенко

0 15

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко своїми діями з підписання газових угод 2009 року завдала збитків НАК Нафтогаз України в сумі 1,5 млрд грн.

“У січні 2009 року Тимошенко Ю.В., займаючи посаду прем’єр-міністра України, будучи посадовою особою, всупереч вимогам статті 19 Конституції України, використовувала надані їй владою службові повноваження в злочинних цілях і, діючи умисно, вчинила дії, які явно виходили за межі наданих їй прав і повноважень, що призвело до тяжких наслідків”, – сказав суддя Родіон Кірєєв, оголошуючи описову частину вироку.

За його словами, Тимошенко своїми діями завдала шкоди НАК Нафтогаз України у розмірі 1 млрд 516 млн 365 тисяч 234 грн 94 коп., що більш ніж у 250 разів перевищує мінімум доходів громадян.

Раніше повідомлялось, що Печерський районний суд вважає винною екс-прем’єра Тимошенко у перевищенні повноважень при підписанні газових контрактів з Росією.

Теги:

Тимошенко Ю, Печерський районний суд, Р.Кірєєв

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар