Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя постановив погасити фальшивий борг столичними землями

0 18

Голова Тульчинського районного суду Вінницької області грубо порушив норми матеріального і процесуального права та виніс неправосудне рішення про погашення фальшивих боргів на суму 30 млн грн. Він постановив стягнути борги земельними ділянками, розташованими у Броварському районі на Київщині. Про це повідомили в прес-службі СБУ.

А ні суддя, а ні позивач не повідомили власників земельних паїв в Броварському районі про свої наміри.

Зловмисники сфабрикували розписки про отримання власниками 20-ти земельних ділянок грошових позик. За змістом цих розписок донецький кредитор у 2008 році нібито позичив селянам суми від 1 до 3 млн. гривень з умовою повернення через місяць.

Самі “позичальники” про такі шахрайські маніпуляції не здогадувались. Про те, що вони були “злісними боржниками”, і повинні розраховуватись своїми земельними паями, самі селяни дізнались лише отримавши на руки рішення суду. Таким чином міфічний кредитор намагався привласнити 40 гектарів землі, а суддя допоміг йому у цьому, ухваливши неправосудне рішення.

За матеріалами СБУ Генеральною прокуратурою України, стосовно судді порушено кримінальну справу за ознаками складу злочинів, передбачених ч.2 ст.366 “Службове підроблення” та ч.2 ст.375 “Постановлення суддею завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови” Кримінального суду України.

Теги:

службове підроблення

Джерело:

УНН

Залиште коментар