Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя погорів на хабарі в тисячу доларів

0 25

У Макіївці Донецької області порушено кримінальну справу за фактом отримання хабара у розмірі 1 тис. доларів суддею місцевого суду.

Як повідомили УНІАН у відділі зі зв`язків з громадськістю Головного управління МВС України в Донецькій області, слідством встановлено, що житель Донецька, потрапивши на лаву підсудного, найняв адвоката для отримання юридичної допомоги. Захисник, уклавши контракт з родичами підсудного, перший час справно здійснював свою діяльність. Але пізніше адвокат і суддя вступили у змову щодо можливості непритягнення підсудного до кримінальної відповідальності за винагороду в 1 тис. доларів.

Родичі підсудного звернулися із заявою до відділу державної служби з боротьби з економічними злочинами Макіївського міськуправління міліції. Оперативники задокументували момент передачі судді хабара.

Суддя притягується до кримінальної відповідальності за ст. 368 ч. 2 Кримінального кодексу України (отримання хабара посадовцем, який займає відповідальне становище).

Джерело:

Уніан

Залиште коментар