Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя переніс засідання у справі Іващенка

0 21

Печерський районний суд знову переніс попереднє засідання у кримінальній справі колишнього першого заступника міністра оборони Валерія Іващенка на 2 березня. Відповідне рішення суд прийняв на засіданні сьогодні у зв’язку з неможливістю конвоювання його в зал засідань.

Зі слів представника прокуратури, Іващенка не було доставлено до суду через те, що сьогодні співробітники конвойної служби київського СІЗО проводять навчання.

Нагадаємо, Іващенка було затримано 21 серпня минулого року. Його обвинувачують у зловживанні службовим становищем при схвалення плану санації продажу держпідприємства Міноборони “Феодосійський судномеханічний завод”, внаслідок чого державі було завдано збитків на суму понад 17 млн грн.

24 серпня суд заарештував екс-першого заступника міністра на 2 місяці, після чого неодноразово продовжував арешт. Адвокат екс-заступника міністра Борис Нечипоренко спрогнозував, що розгляд судом справи його підзахисного почнеться не раніше кінця березня-початку квітня.

Суд переносив розгляд справи Іващенка 14 лютого, задовольнивши клопотання його адвокатів про необхідність доставки екс-заступника міністра в зал судових засідань.

Теги:

Іващенко Валерій, МОУ

Залиште коментар