Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя оббирав інвалідів

0 51

Прокуратура Дніпропетровської області спільно з УСБУ розслідувала і направила до суду кримінальну справу стосовно судді одного із районних судів Кривого Рогу, який отримав майже 35 тис. грн хабарів від позивачів-інвалідів. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської області.

Здійснюючи правосуддя у цивільних справах за позовами інвалідів щодо отримання ними страхових виплат у зв’язку з втратою працездатності на виробництві, суддя затягував судовий розгляд справ, вимагав та отримував від позивачів хабарі за скоріше завершення судового розгляду справ  та винесення ним законних рішень суду на користь позивачів. До того ж цей суддя шахрайським чином заволодів грошовими коштами інвалідів під приводом передачі хабарів суддям апеляційного суду області за залишення  без змін рішення суду першої інстанції.

У такий спосіб суддя протягом липня-серпня поточного року отримав хабарі від трьох позивачів на загальну суму 24 491 грн., а також шляхом шахрайства заволодів сумою у 10 491 грн.

30 листопада 2011 року дану кримінальну справу направлено до суду. Обвинувачений постане перед судом за злочини, передбачені ч. 3 ст. 368, ч. 1 ст. 364 та ч.1 та 2 ст. 190 Кримінального кодексу України (вимагання та отримання хабара, зловживання службовим становищем, шахрайство).

Наразі суддя знаходиться у відставці.

Теги:

суддівські кадри, хабарництво, шахрайство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар