Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя КСУ подав у відставку

0 16

Президент Віктор Янукович звільнив з посади суддю Конституційного суду Дмитра Лилака.

Відповідний указ оприлюднено на сайті глави держави

“Відповідно до пункту 9 частини п’ятої статті 126, статті 149 Конституції України постановляю: звільнити Лилака Дмитра Дмитровича з посади судді Конституційного Суду України у зв’язку з поданням заяви про відставку”, – йдеться в указі.

Суддя Лилак був доповідачем у питанні щодо відкриття конституційного провадження у справі за поданням 54 народних депутатів щодо тлумачення положень закону про вибори народних депутатів у контексті перевиборів у проблемних округах.

Нагадаємо, раніше XI з’їзд суддів звільнив з посади суддю Конституційного суду Андрія Стрижака у зв’язку з досягненням ним пенсійного віку. На вакантну посаду була висунута кандидатура судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Олександра Литвинова.

Теги:

КСУ, Лилак Дмитро

Залиште коментар