Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя Бачун може відповісти за Одеський припортовий мантією. Займається Медведчук

0 18

На минулому тижні член Вищої ради юстиції (ВРЮ) Віктор Медведчук отримав доручення від голови ВРЮ Лідії Ізовітової провести перевірку порушень законодавства головою окружного адміністративного суду Києва Олегом Бачуном, повідомляє «КоммерсантЪ-Украина».

Як розповіла виданню Ізовітова, з проханням перевірити діяльність судді Бачуна до Медведчука звернулася одна з антирейдерских громадських організацій, а «за практикою, що склалася у ВРЮ, звернення, направлені її членам, ними ж і перевіряються».

Приводом для цього послужили ряд рішень, прийнятих Бачуном і згодом скасованих апеляційними і касаційними інстанціями.

«Інформацію про те, чи є в його діях які-небудь порушення чи ні, ще потрібно перевіряти. За результатами перевірки буде прийнято одне з двох можливих рішень: або ж буде визнано, що Бачун діяв в рамках законодавства, або ж – пропозиція про звільнення за порушення присяги», – сказала Ізовітова.

За словами співбесідника, близького до центру «Правова держава», який очолює Медведчук, за її результатами буде обраний саме другий варіант і підготовлена пропозиція про звільнення Бачуна.

За словами обізнаних співбесідників, претензії на адресу Бачуна пов’язані зовсім не з виборчою кампанією, що наближається, а з недавніми рішеннями ОАС Києва, що зірвали приватизацію Одеського припортового заводу.

Раніше окружний адмінсуд Києва в якості міри забезпечення позову ВАТ «Дніпроазот» заборонив проводити конкурс і допускати до нього компанію «Азот-Сервіс». Рішення суду привело до того, що число потенційних учасників конкурсу різко скоротилося, і замість 12 компаній, що претендували на підприємство, залишилося всього 3.

Джерело:

proUA

Залиште коментар