Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя Бачун може відповісти за Одеський припортовий мантією. Займається Медведчук

18

На минулому тижні член Вищої ради юстиції (ВРЮ) Віктор Медведчук отримав доручення від голови ВРЮ Лідії Ізовітової провести перевірку порушень законодавства головою окружного адміністративного суду Києва Олегом Бачуном, повідомляє «КоммерсантЪ-Украина».

Як розповіла виданню Ізовітова, з проханням перевірити діяльність судді Бачуна до Медведчука звернулася одна з антирейдерских громадських організацій, а «за практикою, що склалася у ВРЮ, звернення, направлені її членам, ними ж і перевіряються».

Приводом для цього послужили ряд рішень, прийнятих Бачуном і згодом скасованих апеляційними і касаційними інстанціями.

«Інформацію про те, чи є в його діях які-небудь порушення чи ні, ще потрібно перевіряти. За результатами перевірки буде прийнято одне з двох можливих рішень: або ж буде визнано, що Бачун діяв в рамках законодавства, або ж – пропозиція про звільнення за порушення присяги», – сказала Ізовітова.

За словами співбесідника, близького до центру «Правова держава», який очолює Медведчук, за її результатами буде обраний саме другий варіант і підготовлена пропозиція про звільнення Бачуна.

За словами обізнаних співбесідників, претензії на адресу Бачуна пов’язані зовсім не з виборчою кампанією, що наближається, а з недавніми рішеннями ОАС Києва, що зірвали приватизацію Одеського припортового заводу.

Раніше окружний адмінсуд Києва в якості міри забезпечення позову ВАТ «Дніпроазот» заборонив проводити конкурс і допускати до нього компанію «Азот-Сервіс». Рішення суду привело до того, що число потенційних учасників конкурсу різко скоротилося, і замість 12 компаній, що претендували на підприємство, залишилося всього 3.

Джерело:

proUA

Комментарии