Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя Бачун готовий піти у відставку

0 19

Голова Окружного адміністративного суду Києва Олег Бачун готовий подати у відставку в разі підтвердження звинувачень його у зловживаннях. Про це він сказав на засіданні ради суддів адміністративних судів, передають «Українські новини».

«Якщо якась відомість підтвердиться, у мене достатньо честі, щоб скласти повноваження не лише судді, але й голови Окружного адмінсуду», – сказав він.

Він додав, що на даний момент проводить організаційну роботу суду.

Крім того, за його словами, він уже близько 10 разів відвідував Генеральну прокуратуру у зв’язку з різними звинуваченнями в зловживаннях на посаді голови Окружного адмінсуду Києва.

Нагадаємо, 14 жовтня комітет Ради з питань правосуддя створив робочу групу для вивчення можливих фактів порушення законодавства Бачуном. За даними комітету, Бачун за останніх 5 років здійснив більше 20 польотів чартерними рейсами в різні країни світу на суму більше 1 млн. доларів, всього за 2004-2009 роки ним було здійснено 30 перельотів за межі України.

Комітет вважає, що такі систематичні перельоти за кордон, а також використання для цього чартерних рейсів не узгоджуються з розмірами його заробітної плати, встановленими законодавством як голові місцевого спеціалізованого суду.

Цей комітет створив робочу групу для вивчення можливих фактів порушення законодавства Бачуном та ініціював його звільнення з посади.

Джерело:

proUA

Залиште коментар