Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя-колядник в очікуванні касації

0 16

За даними “Сегодня”, Зваричу можуть зменшити термін ув’язнення.

Колишнього суддю Ігоря Зварича, який відбував у Менській колонії 10-річний термін за хабарі, перевезли назад до Лук’янівського СІЗО. У Києві буде розглянута касація на його вирок.

«Його відвезли. А до цього, кажуть, Зварич полколонії відремонтував. Нібито йому можуть за це і термін скоротити. А ще його колишні сусіди розповідають, що він на зоні займався на тренажерах, тягав гирі», — повідомило виданню «Сегодня» джерело в колонії.

Факт, що Зварич вже не нудиться в колонії, підтвердив і його адвокат Станіслав Цветинський: «Мій підзахисний зараз в київському СІЗО, чекаємо розгляду касації. Вона призначена на жовтень».

Як відомо, кримінальну справу проти Зварича було порушено в грудні 2008 року — він підозрювався в отриманні хабара в розмірі 100 тисяч доларів за ухвалення незаконного рішення. Зварич переховувався, але був затриманий в березні 2009 року. У вересні 2011 року він був засуджений до 10 років ув’язнення.

Відзначимо, що в народі суддю охрестили «колядником» через його знамениту прес-конференцію, на якій Зварич пояснив наявність знайдених у нього при обшуку мільйонних коштів давньою традицією засівати приміщення під час його освячення.

Джерело:

Сегодня

Залиште коментар