Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддя-«колядник» написав книгу

0 14

Колишній суддя зі Львова Ігор Зварич, засуджений за хабарництво, написав книгу “Mein Kampf in Ukraine”. Про це повідомляє “Сегодня”. Книгу буде презентовано у вересні, на форумі видавців у Львові. Вона надійде в продаж за ціною приблизно в 70 гривень.

Як зазначили у видавництві, йдеться про першу частину трилогії, яку вирішив написати Зварич. Повна назва – “Mein Kampf in Ukrainе. Книга перша. Суддя – Комуніст”. Колишній суддя раніше заявив, що вона являє собою “шокуючу правду про невідому більшості сторону судової системи в Радянському Союзі і Україні з вуст колишнього комуніста, голови апеляційного суду”.

Ігор Зварич, справа якого кілька років тому отримала великий резонанс на Україні, був головою Львівського апеляційного адміністративного суду. У хабарництві його викрили в 2008 році. Тоді, після декількох місяців спостереження за головою ЛААС з боку правоохоронних органів, в його кабінеті, а також у кабінетах деяких інших львівських суддів було проведено обшуки. У результаті було вилучено кошти на загальну суму в мільйон доларів і два мільйони гривень (основну частину було знайдено у Зварича).

Сам він стверджував, що знайдені в кабінеті гроші були так званими “посівними”.

“У кабінеті зібралося те, що “посівали” за українською традицією в новому приміщенні, нам дарували багато образів і “засівали” грошима” , – заявляв суддя.

Після затримання Зварич деякий час проходив лікування в клініці , втік звідти, був оголошений у розшук і в підсумку знову затриманий. За вироком, винесеним в 2011 році, він отримав десять років в’язниці з конфіскацією майна.

Залиште коментар