Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді знайомляться із новелами міграційного законодавства

0 15

У Києві та Харкові відбулися третій та четвертий регіональні семінари для суддів Київського та Харківського апеляційних, Київського та Харківського окружних адміністративних судів, а також Окружного адміністративного суду м. Київ, які спеціалізуються на розгляді спорів щодо статусу біженця та особи, яка потребує додаткового захисту, примусового повернення і примусового видворення іноземця чи особи без громадянства з України та спорів, пов’язаних із перебуванням іноземця та особи без громадянства в Україні. Заходи були організовані Вищим адміністративним судом України спільно з Регіональним представництвом Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців у Білорусі, Молдові та Україні.

Метою семінарів стало ознайомлення суддів з останніми змінами законодавства України у сфері міграції, а також новою редакцією постанови Пленуму ВАСУ «Про судову практику розгляду спорів щодо статусу біженця та особи, яка потребує додаткового або тимчасового захисту, примусового повернення і примусового видворення іноземця чи особи без громадянства з України та спорів, пов’язаних із перебуванням іноземця та особи без громадянства в Україні», про яку розповів секретар другої судової палати, секретар Пленуму ВАСУ Михайло Смокович.

Теги:

адміністративне судочинство, біженець, особа без громадянства

Джерело:

ВАСУ

Залиште коментар