Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді Вищого господарського суду України виступлять доповідачами на ІІ Щорічному літньому форумі Асоціації адвокатів України з публічного права.

0 16

Судді Вищого господарського суду України Данилова Мальвіна Володимирівна та Корсак Віталій Антонович підтвердили свою участь в якості доповідачей на ІІ Щорічному літньому форум Асоціації адвокатів України з публічного права.

Данилова Мальвіна Володимирівна виступить з темою: «Особливості судового захисту прав на користування землею та права власності на земельні ділянки».

Корсак Віталій Антонович розповість про актуальні питання судової практики розгляду господарськими судами корпоративних спорів.

Нагадуємо, що до 31 травня 2013 року діє спеціальна вартість участі у ІІ Щорічному літньому форумі Асоціації адвокатів України з публічного права.

Для членів ААУ -1100 грн.

Для інших учасників -1300 грн.

Оновлену програму ІІ Щорічному літньому форум Асоціації адвокатів України з публічного права дивіться на сайті  http://uaa.org.ua/news/3/906/

Джерело:

ААУ

Залиште коментар