Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді відчувають тиск з боку представників влади

0 15

У 2011 році спостерігається посилення впливу законодавчої та виконавчої влади на суддів вищих та апеляційних судів. Такі результати “Моніторингу незалежності суддів в Україні” було оприлюднено сьогодні під час конференції, повідомив кореспондент УНН.

Згідно з даними моніторингу, представники законодавчої влади тиснули чи погрожували більш ніж половині опитаних суддів Верховного суду. На другому місці – судді Вищого господарського суду України (29%).

Водночас тиск з боку представників виконавчої влади відчули майже половина суддів Верховного суду України (47,1%). Значно відстали від них за цим показником судді Вищого адмінсуду та Вищого господарського суду України (відповідно 33,3% та 27,8%).

Джерело:

УНН

Залиште коментар