Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді стурбовані зниженням фінансування адмінсудів

0 18

Рада суддів адміністративних судів України вирішила звернутися до Президента України та Прем’єр-міністра України щодо покращення фінансування апеляційних та окружних адміністративних судів.

Таке рішення прийнято під час засідання Ради суддів адмінсудів 26 квітня 2013 року після обговорення інформації начальника фінансово-господарського управління Вищого адміністративного суду України Тетяни Щавінської та заступника Голови Державної судової адміністрації України Віталія Положишника про оплату праці працівників апаратів апеляційних та окружних адміністративних судів.

У своєму виступі Тетяна Щавінська звернула увагу на катастрофічну ситуацію з оплатою праці у апеляційних і окружних адмінсудах. Причини виникнення такої ситуації пов’язані, зокрема, із зменшенням порівняно з 2012 роком бюджетних призначень на оплату праці на 2013 рік в окружних судах на 5,8 млн. грн. і апеляційних на 4,9 млн. гривень. При цьому, штат працівників апарату майже укомплектовано.

Також, РСАС України висловила зауваження щодо роботи комп’ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду» в адміністративних судах, і передали Державній судовій адміністрації пропозиції щодо покращення роботи цієї програми.

Теги:

ВАСУ, адміністративні суди

Джерело:

ВАСУ

Залиште коментар