Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді подбали про природу

0 17

Колектив Вінницького окружного адміністративного суду занепокоєний надзвичайним станом екології України та, зокрема, Вінницької області, тому бере активну участь в озелененні рідного краю. Тож судді та працівники апарату Вінницького окружного адміністративного суду висаджували молоді берізки у с. Лука-Мелешківська.

Як зазначив голова Вінницького окружного адміністративного суду Олександр Вільчинський «Кожне нове дерево – це великий плюс для екології і для здоров’я людини, адже чотири дорослих дерева за добу віддають в атмосферу стільки кисню, що його вистачає для дихання однієї людини. Тому сподіваємось, що волонтерський приклад колективу ВОАС стане взірцем як для молодого покоління, так і для працівників інших установ, організацій, підприємств, які також, в подальшому, дбатимуть про благоустрій рідного краю разом з нами».

Крім того, Олександр Вільчинський наголосив, що «усім жителям України потрібно зробити турботу про навколишнє середовище нормою життя та жити за правилом: не тільки прибирати землю та водойми від забруднення, висаджувати дерева, а й не засмічувати, дбати про довкілля не за приписами та розпорядженнями, а щодня».

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар