Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді не хочуть працювати в Донецькій і Луганській областях

0 16

Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) констатує небажання осіб, які пройшли добір на посаду судді в 2011 році, іти працювати в суди Донецької й Луганської областей.

Про це на прес-конференції повідомив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Ігор Самсін. “За результатами проведення першого добору, на жаль… вкрай складна ситуація, ви це знаєте, у таких регіонах, як Донецька й Луганська область”, – сказав він.

Голова ВККС зазначив, що в першу чергу причиною сформованої ситуації є неможливість забезпечення в повному обсязі покладених соціальних гарантій для суддів, які працюють у регіонах.

“Зазначена обставина свідчить у першу чергу про відсутність чинного механізму впливу кандидатів і соціальну незахищеність. Сьогодні суддя може отримати службове житло, скажіть мені, будь ласка, де ви бачили, щоб суддя останнім часом, особливо у віддалених районах, отримував службове житло – це тільки в казках може бути”, – сказав він.

Самсін звернув увагу осіб, що перебувають у резерві, які претендують на посаду судді (81 особа), що ВККС найближчим часом оголосить ще один конкурс на заняття посад у цих областях.

Він також додав, що всі посади суддів, поза залежністю від того, який цей суд, є рівнозначними, і на кожній з посад людина може реалізувати свій професійний потенціал.

Як повідомлялось, на 2012 рік прогнозуються 724 вакантні посади суддів, у той час як зараз у резерві перебуває 81 особа (особи, що успішно пройшли добір кандидатів на посаду судді в минулі роки, які в підсумку не були призначені на посаду).

Теги:

ВККСУ, Самсін Ігор, суддівські кадри

Залиште коментар