Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді готові до обговорення з Президентом України проблем правосуддя

0 13

Голова Верховного Суду України Василь Онопенко та голова Ради суддів України Петро Пилипчук підтримали ініціативу Президента України Віктора Ющенка щодо проведення 4 березня 2009 року зустрічі з представниками суддівського корпусу для обговорення питань щодо подальшого проведення судової реформи в Україні.

Спеціально для такої зустрічі у цей день буде скликано засідання Ради суддів України — вищого органу суддівського самоврядування, до складу якого входять представники судів усіх рівнів та видів — загальних, адміністративних, господарських, а також Верховного Суду України.

Засідання Ради суддів України відбудеться у приміщенні Верховного Суду України.

Очільники судової влади України розраховують на ґрунтовне обговорення за участю Президента України актуальних проблем, що стосуються здійснення правосуддя і проведення судової реформи, розв’язання яких належить до повноважень Глави держави та органів судової влади.

Залиште коментар