Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді адмінсудів беруть участь у семінарах Міжнародної організації з міграції

0 19

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні організовує для суддів адміністративних судів та співробітників правоохоронних органів з усіх областей низку семінарів на тему «Зміцнення потенціалу правоохоронних органів у боротьбі з торгівлею людьми в Україні як країні призначення» у Львові та Одесі. Організаторами заходу виступили представництво МОМ в Україні та ВАСУ, за участі Держдепартаменту США, Національної академії прокуратури України та МВС України.

З 3 по 11 жовтня 2011 року пройшли перші три семінари у Львові. Серед питань, що розглядалися в ході семінару, зокрема, такі: особливості виявлення та документування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, особливості розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, відмежування торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини від суміжних складів злочинів, судовий розгляд адміністративних справ, пов’язаних із видворенням іноземців тощо.

Семінари у Львові проводили для суддів Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва. З 31 жовтня по 8 листопада в Одесі відбудеться ще три аналогічних семінари, але вже для суддів адміністративних судів інших областей України.

Довідка.

Заснована в 1951 році, Міжнародна організація з міграції є провідною міжурядовою організацією у галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. До її складу входить 132 країни-члени, 17 країн зі статусом спостерігачів Організація також має представництва у понад 100 країнах світу.

Представництво МОМ в Україні почало працювати в Києві у 1996 році, коли Україна отримала статус країни-спостерігача МОМ. З 2002 року Парламент України ратифікував угоду про членство України в організації.

Теги:

міграція, Міжнародна організація з питань міграції, Вищий адміністративний суд України

Джерело:

ВАСУ

Залиште коментар