Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді поспішають у відставку

0 5

 

Вища рада правосуддя з початку року звільнила 231 суддю. З них 24 судді звільнено за дисциплінарний проступок та за профнепридатністю.

Про це йдеться в інформаційно-аналітичній довідці про діяльність Вищої ради правосуддя та дисциплінарних палат ВРП за десять місяців 2020 року.

 

Згідно з наведеними даними, із січня по жовтень 2020 року Вища рада правосуддя прийняла рішення про звільнення 231 судді. За загальними обставинами звільнено 207 суддів: 206 – у зв’язку з поданням заяв про відставку, 1 – у зв’язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням.

 

За особливими обставинами звільнено 24 судді: 20 – за вчинення істотного дисциплінарного поступку, 4 – внаслідок визнання їх за результатами кваліфікаційного оцінювання такими, що не відповідають займаній посаді.

 

Нагадаємо, у 2019 році ВРП звільнила з посад із різних підстав 247 суддів.

 

Додамо також, що станом на 13 листопада 2020 року кількість вакантних посад суддів становить 1932.

 

Залиште коментар