Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді вважають, що зміни до Конституції не повинні вноситися виходячи з політичної доцільності

0 28

Рада суддів України на засіданні від 17 вересня відреагувала на затвердження Конституційною Комісією проекту змін до Конституції в частині правосуддя, який вже направлено до Венеціанської Комісію з метою отримання висновку щодо його відповідності європейським стандартам. У Раді суддів переконані, що метою будь-яких змін до Основного Закону мають бути вдосконалення положень Конституції і посилення гарантій незалежності суддів, а не «принципи політичної доцільності».

На думку членів РСУ, проект змін до Конституції в частині правосуддя не посилює незалежність суддів і судової влади України. У зв’язку з цим Радою прийнято рішення про звернення до Венеціанської комісії, Моніторинговий комітет Парламентської асамблеї Ради Європи, Комітет Міністрів Ради Європи, Посольство США в Україні.

Над проектом звернення до Венеціанської комісії працюватиме робоча група з членів Ради суддів України, та за згодою голів судів, які надіслали свої пропозиції.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар