Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді ВСУ підтримали законопроект про люстрацію суддів

0 22

На засіданнях судових палат Верховного Суду України судді найвищого судового органу країни обговорили проект Закону України «Про відновлення довіри до судової системи України», підготовлений Міністерством юстиції України та підтриманий Кабінетом Міністрів України.

З огляду на те, що у багатьох регіонах України представники громадянського суспільства вдаються до неконтрольованої і неправомірної люстрації суддів, примушуючи їх до складання своїх повноважень, судді Верховного Суду України вважають такий крок Кабінету Міністрів, спрямований на повернення цього процесу у правове русло, надзвичайно важливим і своєчасним.

Водночас судді Верховного Суду наголосили на необхідності неухильного дотримання вимог Конституції України та міжнародних правових актів, що встановлюють гарантії незалежності суддів, повідомили в прес-службі ВСУ.

Повідомляється також, що висновки і пропозиції до законопроекту «Про відновлення довіри до судової системи України» Верховний Суд України направив до Кабінету Міністрів України.

Залиште коментар