Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суддівська «розбудова»

0 25

Вищий господарський суд України 18 грудня за результатами тендеру уклав угоду з ПрАТ «Аеробуд» на авторський нагляд під час нового будівництва об’єкта «Комплекс адміністративних будівель Вищого господарського та Вищого адміністративного судів України на перетині бульв. Дружби Народів та вул. Старонаводницької у Печерському районі м. Києва». Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Вартість угоди складає 2,39 млн грн.

Послуги мають надаватися до прийняття об’єкта в експлуатацію.

Підрядника обрано без процедури відкритих торгів. Замовник послався на те, що «Аеробуд» є автором проекту будівництва суддівського офісу на Печерську. У 2013 році «Аеробуд» спроектував цей комплекс за 20,13 млн грн.

Як повідомлялось, 10-12 грудня Вищий господарський суд України вже замовив послуги технічного нагляду і супроводу будівництва комплексу на суму 28,51 млн грн.

Вартість самого будівництва становить 1,10 млрд грн. Цей підряд «Т.М.М.». Роботи планують завершити через сім років.

Залиште коментар