Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді спалили автівку

0 21

Сьогодні вночі по вул. Гоголя біля одного з торгових центрів м. Полтави невідомими особами було підпалено легковий автомобіль, який належить судді Господарського суду Полтавської області Ігореві Клепі, передає прес-служба народного депутата Сергія Капліна.

Сергій Каплін назвав цю подію викликом правосуддю.

“Я вимагаю від СБУ та міліції вжити термінових заходів, сформувати слідчу групу та направити в Полтаву для розслідування даної НП. Цей суддя веде провадження по гучним та важливим справам, атож тут може бути прямий причинно-наслідковий зв’язок — між професійною діяльністю та підпалом. Правосуддя має бути безстороннім та захищеним від замахів та провокацій”, — зазначив нардеп.

Як повідомляють «Українські новини», 34-річний суддя стверджує, що в період з 22:00 17 жовтня до 3:35 18 жовтня на вул. Гоголя біля торгового центру сталася пожежа автомобіля Toyota Land Cruiser, що належить його сестрі, яким він керує за довіреністю.

Джерело:

УНН

Залиште коментар