Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді просять захисту

0 29

«Незалежність судової влади є обов’язковим атрибутом функціонування демократичної держави та необхідна не стільки суддям, скільки громадянам, які хочуть реалізувати своє право на справедливий суд», – зазначив 11 січня 2014 у відеозверненні голова Верховного Суду України Ярослав Романюк. Останнім часом, за словами Романюка, суддівську спільноту турбують спроби проведення масових акцій біля будинків суду, що створюють перешкоди нормальній діяльності судових установ, і здійснюються спроби тиску на суддів з метою прийняття бажаного процесуального рішення.

Особливе занепокоєння викликають спроби фізичної розправи над суддями. Донині залишається нерозкритим жорстоке вбивство судді Трофимова в Харкові, за ухвалення рішення по справі вбили суддю Зубков у Києві. Буквально днями зроблена спроба фізичної розправи над суддею Шевченківського районного суду в Києві.

Голова ВСУ Ярослав Романюк звернувся до правоохоронних органів держави з вимогою вжити невідкладних заходів для забезпечення нормального функціонування судових органів, надійного захисту здоров’я та життя суддів та членів їх сімей з тим, щоб гарантувати громадянам України справедливий і неупереджений суд.

Таку позицію висловив голова ВСУ.

Джерело:

ВСУ

Залиште коментар