Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Судді позадкували

0 30

Двох затриманих за штурм будівлі Адміністрації президента 1 грудня звільнили з-під варти. Печерський районний суд Києва визнав учасника Євромайдану Юрія Болотова винним у причетності до масових безладів на Банковій. Йому призначили покарання у вигляді штрафу та відпустили на волю. “Суд визнав його винним в активній участі в масових заворушеннях та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян (850 грн) і відпустив підсудного з-під варти в залі суду” , – повідомили в прокуратурі Києва.

Також на свободу вийшов інший затриманий – Микола Лазаревський. Активісти, які знаходилися в залі суду, стверджують, що йому змінили міру покарання на домашній арешт.

Апеляційний суд Києва також прийняв рішення звільнити ще одного затриманого за штурм будівлі Адміністрації президента. Геннадія Черевко, обвинуваченого за масові безлади на Банковій, випустили на волю. Суд змінив йому запобіжний захід з арешту на особисті зобов’язання.

Раніше за штурм Адміністрації президента за ґрати кинули дев’ятьох активістів.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар