Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд зупинив указ Ющенка про призначення Вакараша губернатором Київщини

0 27

Окружний адміністративний суд Київської області зупинив указ Президента України Віктора Ющенка про призначення Віктора Вакараша головою Київської обласної державної адміністрації.

Про це повідомив джерело в оточенні позивача, за позовом якого суд ухвалив відповідне рішення, передає УНІАН.

Рішення адмінсудом було ухвалене 22 вересня за позовом мера міста Українка Павла Козирєва до Президента України. Суд повністю задовольнив цей позов і зупинив дію указу Президента.

Ухвала суду підлягає негайному виконанню.

За словами співбесідника, “виходячи з ухвали суду В.Вакараш не має більше права підписувати які-небудь документи і знаходитися в кабінеті голови Київської облдержадміністрації”.

Нагадаємо, сьогодні міністр юстиції Микола Оніщук повідомив про те, що Кабінет Міністрів не доручав Міністерству юстиції підготовку оскарження указів Президента Віктора Ющенка про призначення голів Київської і Кіровоградської обласних адміністрацій Віктора Вакараша і Володимира Мовчана.

Міністр Кабінету Міністрів Петро Крупко вважає незаконним призначення Вакараша і Мовчана губернаторами.

17 вересня Ющенко призначив Вакараша і Мовчана головами Київської і Кіровоградської обладміністрацій.

Раніше Президент пропонував Кабміну кандидатуру Вакараша, проте уряд її не затвердив.

Кабінет Міністрів пропонував Ющенку призначити головою Київської обладміністрації мера Українки (Київська область) Павла Козирєва.

Джерело:

proUA

Залиште коментар