Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд засудив суддю до 5 років за хабар

0 12

Бахмацький районний суд Чернігівської області 11 червня засудив голову Глухівського міськрайонного суду Сумської області Аллу Гетьманенко до 5 років позбавлення волі за хабар.

Про це Українським Новинам повідомило джерело в правоохоронних органах. Зокрема, суд визнав Гетьманенко винною за статтею “зловживання службовим становищем, одержання хабара, незаконне втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду, прийняття суддею завідомо неправосудного рішення”.

Гетьманенко також позбавлена права обіймати посаду судді на 4 роки.

Крім того, суд засудив до 3 років позбавлення волі сина Гетьманенко за пособництво під час отримання хабара. Однак прокуратура вважає вирок у відношенні Гетьманенко занадто м’яким і готує на нього апеляцію.

Суддя була затримана торік. У січні 2011 року вона змусила керівника апарата суду і фахівця з інформаційних технологій внести зміни до комп’ютерної програми, щоб кримінальна справа потрапила на розгляд до неї. Справа була у відношенні двох осіб за обвинуваченням у контрабанді. У березні того ж року вона одержала частину від 25 тис. доларів хабара і винесла завідомо неправосудний вирок.

Теги:

суддя, хабар

Залиште коментар