Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд засудив офіцера до 4,5 років в’язниці

0 16

У Дніпропетровську Красногвардійський районний суд засудив до 4,5 років в’язниці з позбавленням військового звання старшого лейтенанта, заступника командира роти однієї з військової частин Збройних сил в області за побиття військовослужбовців.

Як сказано в повідомленні прес-служби Генпрокуратури, офіцер визнаний винним у вчиненні злочину, передбаченого статтею про застосування нестатутних заходів впливу відносно підлеглого або перевищення дисциплінарної влади, якщо ці дії спричинили серйозну шкоду, а також застосування насильства відносно підлеглого.

Суд визнав, що він систематично застосовував нестатутні заходи впливу і насильство стосовно підлеглих, бив солдат кулаками і саперною лопатою в обличчя, знущався з них і безпідставно примушував виконувати різні фізичні вправи та роботи.

Залиште коментар