Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд засудив кримських митників після 8 років слідства

0 15

Міський суд Феодосії виніс вирок відносно п’яти посадових осіб місцевої митниці за звинуваченням в незаконному митному оформленні товарів за завищеною вартістю, а також керівника підприємства за участь в махінаціях, які в 2004 році брали участь у фіктивному експорті цукру-сирцю в загальній кількості 90 тис. тонн.

“Прокуратурою повністю доведена в суді вина колишніх начальника, головного і старшого інспекторів митного поста “Феодосія”, заступника начальника відділу по боротьбі з контрабандою і порушеннями митних правил Кримської регіональної митниці в здійсненні півтора десятків оформлень товарів за завищеною вартістю і неіснуючих вантажів, чим заподіяний збиток державі у вигляді ненадходження до бюджету податкових платежів на суму понад 256 млн. грн. Судом підтверджено, що за можливість формування таким чином фіктивного податкового кредиту для підприємств митники отримали хабарів на загальну суму 14 млн. грн”, — повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

За ці злочини суд призначив колишнім начальникові і головному інспекторові митного поста “Феодосія” покарання у вигляді 7 років 9 місяців позбавлення волі, старшому інспекторові поста — 7 років 7 місяців позбавлення волі. Вони також позбулися половини свого майна.

Решті учасникам афер призначено покарання у вигляді позбавлення свободи на термін від 4 до 5 років, проте з урахуванням їх ролі і ступеня участі в скоюванні злочинів, наявність пом’якшувальних обставин підсудні були звільнені від його відбування з випробувальним терміном.

До всіх колишніх працівників митниці застосовано додаткове покарання у вигляді позбавлення відповідних звань і права протягом трьох років займати посади в правоохоронних органах.

У прес-службі нагадали, що дана кримінальна справа була порушена Генеральною прокуратурою України в 2004 році, коли правоохоронцями був виявлений фіктивний експорт цукру-сирцю в загальній кількості 90 тис. тонн.

Теги:

хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар