Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд засудив екс-суддю Хмільницького райсуду Вінницької області до 5,5 років в’язниці за хабарництво

0 26

Апеляційний суд Житомирської області засудив колишнього суддю Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області до 5,5 років позбавлення волі з конфіскацією половини майна за хабарництво.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Управління Служби безпеки у Вінницькій області.

“Вирок Апеляційного суду Житомирської області набув законної чинності”, – сказано в повідомленні.

Зокрема, 28 листопада суд визнав екс-суддю райсуду винним у здійсненні злочинів, передбачених ст. 368 ч. 2 (одержання хабара), 366 ч. 2 (службова підробка), ст. 375 ч. 2 (винесення суддею свідомо неправомірних рішень), ст. 364 ч. 2 (зловживання службовим становищем) і ст. 15 КК (замах на здійснення злочину).

Суд встановив, що екс-суддя неодноразово одержував хабарі розміром від 500 до 3 тис. гривень за винесення незаконних судових рішень.

У квітні 2008 року співробітники УСБУ у Вінницькій області затримали суддю Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області при одержанні ним 2 тис. гривень хабара від жительки Хмільника за винесення неправосудного рішення в майновій суперечці.

За цим фактом Прокуратурою Вінницької області була порушена кримінальна справа згідно зі ст. 368 ч. 2 КК (одержання хабара).

Залиште коментар