Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд засудив до 10 років в’язниці чоловіка, який удавав із себе іноземного посла

0 16

Дзержинський районний суд міста Харкова засудив до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна 46-річного чоловіка, який по-шахрайському видавав себе за іноземного посла. Про це Українським Новинам повідомив прокурор Дзержинського району Харкова Олег Мельник.

Відповідно до повідомлення, безробітний громадянин України із грудня 2008 року по березень 2009 року, перебуваючи в Харкові, шляхом обману входив у довіру людей, видаючи себе за дипломата. “У розмовах з постраждалими він, вказуючи на те, що нібито займає вагоме положення в представницьких органах влади й має зв’язки у вищих державних органах, пропонував допомогу в працевлаштуванні на високооплачувану роботу або ж допомогу в придбанні дорого авто за невелику суму грошей”, – сказав Мельник.

За надання цих послуг шахрай брав певну суму грошей. Злочинна діяльність шахрая налічує 19 епізодів, а загальна сума матеріального збитку, заподіяного потерпілим, становить більш як 80 тис. євро.

На судовому засіданні підсудний свою провину не визнав і не покаявся, при цьому відмовлявся давати показання, усіляко затягуючи судовий розгляд справи.

Суд визнав його винним у скоєнні низки злочинів, передбачених частинами 2, 3 і 4 статті 190 (шахрайство), статтею 290 (знищення, підробка або заміна номерів вузлів і агрегатів транспортного засобу), статтею 353 (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи), частиною 3 статті 358 (використання свідомо підробленого документа) Кримінального кодексу.

Вирок суду ще не набув чинності.

Нагадаємо, на початку лютого в Херсоні двоє чоловіків видавали себе за міліціонерів і вимагали одну тисячу доларів у місцевого жителя за не порушення кримінальної справи проти нього. Пізніше їх затримали.

Теги:

шахрайство

Залиште коментар