Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд залишив суддю-колядника за ґратами на 10 років

0 13

Апеляційний суд Києва завершив розгляд апеляції на вирок Оболонського райсуду Києва, яку подав екс-суддя Ігор Зварич. Рішенням суду апеляцію Зварича не задовольнили. Вирок Оболонського райсуду залишився в силі.

Нагадаємо, 20 вересня 2011 року Оболонський райсуд Києва засудив Зварича до 10 років позбавлення волі і конфіскації всього майна. Крім того, він позбавлений права обіймати будь-які посади в судах і виконувати організаційно-виконавчі функції в державних установах строком на 3 роки. Зварич звинувачується в отриманні хабара в особливо великих розмірах. Відтепер Зваричу залишилося сподіватися лише на розгляд його касації у Вищому спеціалізованому суді.

Наразі Ігор Зварич перебуває в Лук’янівському СІЗО. Якщо він не подасть касації до Вищого спеціалізованого суду, його етапують для відбуття покарання в колонію, де утримують колишніх співробітників силових та правоохоронних структур.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар