Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд залишив під арештом екс-прокурора Голованівського району

0 21

Сьогодні, 16 липня, Апеляційний суд Києва відхилив апеляцію колишнього прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена ГОРБЕНКА та його захисників і залишив у силі рішення Печерського районного суду Києва про його арешт.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Генеральної прокуратури, відповідне рішення щодо Є.ГОРБЕНКА, який проходить у справі щодо заподіяння у Голованівському районі Кіровоградської області тяжких тілесних ушкоджень Валерію Олійнику, суд ухвалив сьогодні, 16 липня.

Досудове слідство у справі триває, додали в прес-службі ГПУ.

Як повідомляв УНІАН, раніше, 13 липня, суд відхилив подібну апеляцію екс-начальника Голованівського райвідділу міліції Кіровоградської області Михайла КОВАЛЬСЬКОГО, який також також проходить у цій справі.

53-річний В.Олійник загинув внаслідок зіткнення з колишнім народним депутатом Віктором ЛОЗІНСЬКИМ, тодішнім прокурором Голованівського району Кіровоградської області Є.ГОРБЕНКОМ і начальником міліції цього ж району М.КОВАЛЬСЬКИМ на території мисливського господарства у Кіровоградській області 16 червня.

В.ЛОЗІНСЬКИЙ перебуває у розшуку.

Джерело:

Уніан

Залиште коментар