Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд залишив начальника Одеського порту під вартою до 5 серпня

0 22

Центральний районний суд Сімферополя продовжив термін затримання начальника державного підприємства “Одеський морський торговельний порт” Миколу Павлюка до 5 серпня.

Про це повідомив адвокат Павлюка Сергій Ємець.

“Суд продовжив Павлюку термін утримання в ізоляторі тимчасового тримання на дві доби, зобов’язавши прокурорську сторону викликати до суду лікарів, на яких вони посилалися, стверджуючи, що його можна утримувати під вартою, зокрема фельдшера ІТТ та ще якогось лікаря, який проводив огляд. Зі свого боку ми будемо надавати лікарів, які є його закріпленими лікарями”, – сказав він.

Всі три кримінальні справи порушено проти Павлюка за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу (перевищення службових повноважень, яке призвело до тяжких наслідків).

Зі слів адвоката, всі ці справи пов’язані з матеріалами перевірок Контрольно-ревізійного управління.

Нагадаємо, 22 липня співробітники слідчого відділу прокуратури Криму в Києві затримали Павлюка за підозрою в незаконному фінансуванні ремонту готелю “Одеса”, пізніше його було поміщено в слідчий ізолятор у Сімферополі.

Справу за фактом незаконної здачі в оренду будівлі готелю було порушено прокуратурою Одеської області, але пізніше Генеральна прокуратура розпорядилася передати зазначену справу в прокуратуру Криму, де її було перекваліфіковано і порушено вже проти Павлюка.

25 липня суд звільнив Павлюка під заставу 180 тис. гривень.

27 липня він потрапив до лікарні у зв’язку з різким погіршенням здоров’я. Вже на наступний день міліціонери в масках приїхали за ним у лікарню, витягли з-під крапельниці і повезли до СІЗО.

Суд продовжив термін затримання чиновника до 2 серпня. Прокуратура разом з тим наполягала на його арешті.

Омбудсмен пізніше заявила про жорстоке поводження прокуратури з Павлюком. Прокуратура відкинула ці звинувачення.

Теги:

Павлюк М., утримання під вартою

Залиште коментар