Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд закрив справу «мажора» Петросяна, який убив у ДТП людину

0 18

У четвер, 9 липня, в Приморському суді Одеси було закрито кримінальну справу щодо Фелікса Петросяна, обвинуваченого в здійсненні дорожньо-транспортної пригоди в Одесі 11 січня 2008 року, що призвела до загибелі водія «Ланоса» і пошкодження 11 автомобілів, повідомляє «Сегодня».

«Справу закрили, тому що не було претензій з боку потерпілих, чиї авто розбив студент на «Прадо» і сім’ї загиблої в цій аварії молодої людини. Крім того, суддя врахував і результати київської комплексної експертизи, яка показала, що Петросян невинний в аварії», – розповіли виданню в канцелярії Приморського суду.

На питання, чи закрита справа Петросяна, помічник судді Юрія Кушніренко, який розглядав цю справу, відрізав: «Тут вам не довідкова!»

Ту ж позицію зайняв і голова Приморського суду Сергій Кичмаренко: «Я нічого не можу коментувати. Я нічого не знаю у цій справі».

У свою чергу прокурор Одеської області Василь Присяжнюк запевнив видання в тому, що позиція його відомства залишається незмінною – винуватець ДТП повинен понести покарання за свої дії. «Навіть якщо в суді наважилися закрити цю справу, ми все одно оскаржимо таке рішення. Справу потрібно довести до логічного кінця. Спільно ми доб’ємося правди», – пообіцяв прокурор Одещини.

Нагадаємо, в січні минулого року на вулиці Вільямса джип студента Петросяна на величезній швидкості протаранив відразу 11 авто. В результаті аварії одна людина загинула.

Після експертиза показала, що Петросян був п’яний. Справу не один раз намагалися «зам’яти» – перший раз, коли її закрив слідчий міліції. Завдяки розголосу її відновили, а вартового порядку покарали.

Джерело:

proUA

Залиште коментар