Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд закрив справу “чорних трансплантологів”

0 17

Оболонський районний суд столиці закрив гучну справу про “чорних трансплантологів”, у якій фігурували лікарі столичного інституту Шалімова.

Причиною закриття стало те, що у скандального викриття вийшов строк давності.

У відповідь прокуратура готує оскарження, повідомляє «Українська правда».

“Закрито кримінальну справу у зв’язку з закінченням строків притягнення їх до кримінальної відповідальності. Прокуратура міста Києва не погоджується з даною ухвалою Оболонського районного суду. У зв’язку з цим внесено апеляцію до Апеляційного суду міста Києва”, – повідомив старший прокурор київської прокуратури Віталій Лало.

Як відомо, українських медиків звинуватили у проведенні незаконних операцій. Вони діяли у співпраці з міжнародним угрупованням, яким керував громадянин Ізраїлю.

Справа тривала три роки. Більшість цього часу лікарі провели в СІЗО.

За даними правоохоронців, без нирок залишилися півсотні людей — усі вони були малозабезпеченими та завербованими через інтернет.

Теги:

трансплантація

Джерело:

Українська правда

Залиште коментар