Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд забрав Пейзажну алею у МЗС

0 15

У Києві суд скасував рішення про надання МЗС земельної ділянки на Пейзажній алеї під будівництво житла. Тепер київська влада має намір надати заповідний статус зазначеній території.

Окружний адміністративний суд Києва 4 квітня визнав недійсним та скасував рішення Київради від 15 липня 2004 року про надання Міністерству закордонних справ України земельної ділянки для будівництва та експлуатації житлового будинку на перетині провулка Десятинного і Пейзажної алеї.

Про це повідомив сьогодні голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов на відкритті засідання президії Громадської ради Києва. Як повідомлялося, 13 березня Вищий адміністративний суд України скасував рішення Апеляційного адмінсуду про заборону будівництва на Пейзажній алеї. Таким чином, на місці скверу та дитячого майданчика на Пейзажній алеї було дозволено будівництво багатоповерхового будинку за замовленням МЗС.

Територія Пейзажної алеї входить у буферну зону об’єкту всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — Софії Київської.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар