Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив проведення масових акцій у центрі Києва 24 серпня

0 14

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення масових акцій у центрі Києва в День незалежності 24 серпня. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов.

У такий спосіб суд задовольнив позов міськадміністрації щодо заборони проведення акцій у центрі Києва.

Пузанов нагадав, що під заборону потраплять намічені акції 13 політичних партій і громадських організацій як провладної, так і опозиційної спрямованості.

Заборона стосується проведення масових акцій у центрі міста, крім тих, які організовано за участю центральних або місцевих органів влади.

Київміськадміністрація підкреслює, що йдеться не про всі акції, а лише про ті, які плануються на площах і вулицях міста, задіяних у святкових заходах, де перебуватиме велика кількість киян і гостей столиці.

Київміськадміністрація запланувала понад 200 культурних заходів 23-24 серпня до 20-річчя незалежності України.

17 серпня Міністерство внутрішніх справ повідомило, що станом на цей день було подано 15 заявок від партій і громадських організацій на проведення в Києві акцій у День незалежності загальною чисельністю більш як 50 тис. осіб.

Станом на 16:00 23 серпня, у Київадміністрацію, зі слів джерела, надійшло 36 заявок про проведення в День незалежності мітингів і інших масових заходів від різних політичних сил.

Теги:

Київський окружний адміністративний суд, право на свободу зборів

Залиште коментар