Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив партіям проводити 9 травня масові акції у Львові

0 14

Сьогодні Львівський адміністративний окружний суд заборонив проводити у Львові масові заходи з нагоди 9 травня, крім тих, що були заплановані обласною держадміністрацією і мерією Львова.

Рішення було ухвалене за позовом виконкому Львівської міської ради.

За словами учасника засідання Володимир В’язівського, суд заборонив масові заходи, оскільки значна кількість громадських організацій і політичних партій мали намір і подали заявки на проведення заходів з нагоди Дня Перемоги. “І оскільки це могло, як показує досвід попередніх років, привести до конфліктів, суд взяв цей аргумент до уваги”, – сказав В’язівський.

Нагадаємо, судове засідання щодо заборони масових заходів у Львові 9 травня почалося вчора, проте в ньому оголосили перерву до 6 травня.

4 травня Львівський апеляційний адміністративний суд задовольнив апеляційну скаргу міського осередку ВО Свобода про заборону проведення масових заходів 9 травня політичною партією Російська єдність.

Теги:

судова заборона масових заходів

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар