Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив офіційно публікувати результати виборів у Тернопільську облраду

0 46

Окружний адміністративний суд Києва 18 березня прийняв ухвалу, якою заборонив офіційно публікувати результати виборів до Тернопільської обласної ради.

Про це Українським Новинам повідомила представник прес-служби Тернопільської обласної організації партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

З її слів, відповідна ухвала суду була прийнята за позовом заступника голови Тернопільської облорганізації партії “Батьківщина” Володимира Бойка.

Інших подробиць прес-служба не повідомила.

Як сказав журналістам у кулуарах Кабінету Міністрів міністр юстиції Микола Оніщук, суди можуть до встановлення офіційних результатів виборів ухвалювати рішення щодо заборони опублікування результатів до з’ясування всіх обставин із приводу яких виникають суперечки.

Разом з цим міністр зазначив, що як тільки суперечки будуть врегульовані, то офіційні результати виборів повинні бути опубліковані.

Як повідомляло агентство, Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, “Єдиний центр”, Партія регіонів, Блок Юлії Тимошенко, блок Української народної партії, “Наша Україна” і Блок Литвина подолали 3% бар’єр на позачергових виборах і пройшли до Тернопільської обласної ради.

Таким чином, Всеукраїнське об’єднання “Свобода” одержало 50 місць у Тернопільській обласній раді, “Єдиний центр” – 20, Партія регіонів – 14, Блок Юлії Тимошенко – 12, блок Української народної партії – 11, “Наша Україна” – 8 і Блок Литвина – 5 місць.

Таке рішення прийняла обласна територіальна виборча комісія на підставі протоколу про результати голосування з виборів облради.

Позачергові вибори депутатів Тернопільської обласної ради відбулися 15 березня.

У Тернопільській облраді 120 депутатів.

Залиште коментар