Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив Луценку реорганізовувати закарпатську міліцію

0 17

Закарпатський арбітражний суд своєю ухвалою задовольнив позов усуненого з посади екс-начальника УМВС в Закарпатській області Віктора Чепака і заборонив міністрові внутрішніх справ Юрієві Луценку реформувати Управління Міністерства внутрішніх справ в Закарпатській області в Головне Управління МВС.

Про це під час прес-конференції в Ужгороді 30 вересня заявив Луценко.

«Згідно закону я маю право створити Головне управління МВС, щоб безпосередньо управляти його роботою. Діяльність УМВС в Закарпатській області визнана незадовільною, а його начальник демонструє небажання працювати», – сказав Луценко.

Міністр також відзначив, що в Закарпатті спостерігається зростання злочинності, критичними залишаються показники боротьби з наркотиками, нелегалами, контрабандою.

В той же час, усунений з посади екс-начальник УМВС в Закарпатській області Віктор Чепак заявив, що міністр виконує політичне замовлення, а в основі конфлікту, за його словами, лежать «розбірки між політиками» напередодні виборів.

Як повідомлялося, 22 вересня Міністерство внутрішніх справ вирішило реорганізувати своє управління в Закарпатській області в Головне управління.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар