Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив Київраді ділити постраждалих від «Еліти-центру» на багатих і бідних

0 31

Апеляційний адміністративний суд Києва підтвердив неправомірність рішення Київської міської ради від 28 вересня 2006 року про забезпечення житлом тільки найбільш малозабезпечених інвесторів, що постраждали від афери групи будівельних компаній «Еліта-центр».

Про це повідомив голова правління громадської організації «Центр правозахисту», що об’єднує інвесторів «Еліта-центр», Юрій Федоренко.

За його словами, суд ухвалив таке рішення у вівторок, залишивши в силі рішення Шевченківського районного суду Києва про визнання протиправним цього рішення Київради.

«Він (Апеляційний адмінсуд) визнав право всіх 1 759 потерпілих інвесторів «Еліта-центр» на компенсацію житла незалежно від їх матеріального стану», – сказав Федоренко.

На його думку, у зв’язку з рішенням суду влада Києва не уповноважена розділяти інвесторів «Еліта-центр» на малозабезпечених і забезпечених.

28 вересня 2006 року Київрада вирішила забезпечити житлом найбільш малозабезпечених інвесторів, зокрема тих, хто залишився без житла, рекомендувавши самим вкладникам скласти їх списки.

Інвестори оскаржили це рішення в Шевченківському райсуді, який 4 червня 2007 року визнав його протиправним, після чого Київрада звернулася в Апеляційний адмінсуд Києва.

Як повідомляло агентство, інвестори «Еліта-центр» виступають проти розподілу їх Київміськадміністрацією на забезпечених і малозабезпечених при забезпеченні житлом.

В січні громадське об’єднання «Союз грубо обдурених громадян» без участі Київміськадміністрації визначило 334 малозабезпечених інвестора «Еліта-центр» для першочергового отримання ними житла.

В 2007 році Київміськадміністрація обрала холдингову компанію «Київміськбуд» інвестором будівництва 14 житлових будинків з виділенням в них 25% житловій площі (близько 50 тис. кв. м) вкладникам «Еліти-центр».

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар