Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив Київраді ділити постраждалих від «Еліти-центру» на багатих і бідних

17

Апеляційний адміністративний суд Києва підтвердив неправомірність рішення Київської міської ради від 28 вересня 2006 року про забезпечення житлом тільки найбільш малозабезпечених інвесторів, що постраждали від афери групи будівельних компаній «Еліта-центр».

Про це повідомив голова правління громадської організації «Центр правозахисту», що об’єднує інвесторів «Еліта-центр», Юрій Федоренко.

За його словами, суд ухвалив таке рішення у вівторок, залишивши в силі рішення Шевченківського районного суду Києва про визнання протиправним цього рішення Київради.

«Він (Апеляційний адмінсуд) визнав право всіх 1 759 потерпілих інвесторів «Еліта-центр» на компенсацію житла незалежно від їх матеріального стану», – сказав Федоренко.

На його думку, у зв’язку з рішенням суду влада Києва не уповноважена розділяти інвесторів «Еліта-центр» на малозабезпечених і забезпечених.

28 вересня 2006 року Київрада вирішила забезпечити житлом найбільш малозабезпечених інвесторів, зокрема тих, хто залишився без житла, рекомендувавши самим вкладникам скласти їх списки.

Інвестори оскаржили це рішення в Шевченківському райсуді, який 4 червня 2007 року визнав його протиправним, після чого Київрада звернулася в Апеляційний адмінсуд Києва.

Як повідомляло агентство, інвестори «Еліта-центр» виступають проти розподілу їх Київміськадміністрацією на забезпечених і малозабезпечених при забезпеченні житлом.

В січні громадське об’єднання «Союз грубо обдурених громадян» без участі Київміськадміністрації визначило 334 малозабезпечених інвестора «Еліта-центр» для першочергового отримання ними житла.

В 2007 році Київміськадміністрація обрала холдингову компанію «Київміськбуд» інвестором будівництва 14 житлових будинків з виділенням в них 25% житловій площі (близько 50 тис. кв. м) вкладникам «Еліти-центр».

Джерело:

proUA.com

Комментарии