Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив КПУ проведення зібрань громадян для референдуму про вступ до Митного союзу

0 13

Окружний адміністративний суд Києва заборонив Комуністичній партії організовувати і проводити зібрання громадян із проведення всеукраїнського референдуму щодо вступу України до Митного союзу Єдиного економічного простору 8 вересня.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Європейської партії України.

“Окружний адміністративний суд Києва заборонив КПУ організовувати і проводити збори громадян України з проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо вступу (приєднання) України до Митного союзу. Відповідну постанову про забезпечення адміністративного позову Європейської партії України до КПУ сьогодні було оголошено на судовому засіданні Окружного адмінсуду”, – сказано в повідомленні.

Іншою постановою суд відкрив провадження у зазначеній справі і призначив попереднє судове засідання на 13 вересня, яке відбудеться в приміщенні Окружного адміністративного суду.

Суд також заборонив Центральній виборчій комісії направляти своїх представників на збори громадян України з проведення всеукраїнського референдуму щодо вступу (приєднання) України до Митного союзу, запланованих на 8 вересня.

У серпні Європейська партія України звернулася до Окружного адміністративного суду Києва з проханням заборонити КПУ організовувати і проводити зібрання громадян з проведення всеукраїнського референдуму щодо вступу України до Митного союзу 8 вересня.

Теги:

Митний Союз, референдум

Залиште коментар