Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив ФДМУ продавати три обленерго

0 17

Окружний адміністративний суд Києва 10 вересня своїм рішенням заборонив Фонду державного майна здійснювати дії з продажу 25% акцій «Сумиобленерго», 25,02% акцій «Прикарпаттяобленерго» і 25% акцій «Полтаваобленерго» до вирішення справи по суті. Про це «proUA» повідомила прес-служба Соціалістичної партії.

«Це рішення ухвалене судом як запобіжний засіб у справі про заборону приватизації підприємств енергетики до вирішення справ по суті», – відзначила прес-служба.

Нагадаємо, суд ухвалив дане рішення за позовом колишнього голови ФДМ Валентини Семенюк-Самсоненко.

Семенюк-Самсоненко вимагає в суді відмінити заплановану приватизацію 14 обленерго.

У березні ФДМУ виставив на біржові торги на фондовій біржі ПФТС 25,02% акцій «Прикарпаттяобленерго», на Українській міжнародній фондовій біржі 25% «Сумиобленерго», а також на Українській міжбанківській валютній біржі 25% акцій «Полтаваобленерго».

Джерело:

proUA

Залиште коментар