Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив ДПА створювати електронний реєстр осіб, пов’язаних з платниками податків.

0 17

Суд скасував норми розпоряджень уряду, якими ДПА надано повноваження щодо створення електронного реєстру осіб, пов’язаних з платниками податків.

Окружним адміністративним судом міста Києва визнано обґрунтованими доводи Генеральної прокуратури України щодо незаконності окремих положень розпоряджень Кабінету міністрів України № 757-р “Деякі питання адміністрування податків, зборів (обов’язкових платежів)” та № 1120-р “Деякі питання адміністрування податку на додану вартість”. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Постановою суду від 30 квітня 2010 р. задоволено позови ГПУ та скасовано норми розпоряджень уряду, якими всупереч вимог чинного законодавства Державній податковій адміністрації України надано повноваження щодо створення електронного реєстру осіб, пов’язаних з платниками податків, а також встановлено додаткові, ніж визначені чинним законодавством, підстави для проведення органами державної податкової служби позапланових виїзних перевірок та анулювання реєстрації платника податку на додану вартість.

Джерело:

РБК -Україна

Залиште коментар