Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заборонив блокувати машини

0 31

У четвер Окружний адміністративний суд Києва своїм рішенням оголосив блокування коліс авто такими, що не відповідає закону і підлягає скасуванню. 

Також суд прийняв ухвалу про заборону застосування будь-яких засобів для першкоджання руху транспорту у випадку, якщо водій не сплатив збір за паркування або послуги з утримання майданчиків для паркування.   

Відтепер, ця практика визнана судом не законною, повідомили у громадській організації “Комітет прямої дії”.

Тому, за даними активістів КПД, на випадок якщо Кабмін захоче оскаржувати це рішення в апеляційному суді, ухвала суду однаково заборонятиме блокування машин на весь термін розгляду апеляції.

 
 

Апеляція Кабміну за оцінками юристів, буде розглянута не раніше ніж за рік-два і весь цей час блокувати машини буде заборонено, оскільки судова ухвала набрала чинності з моменту оприлюднення.

Більше того, як вважають експерти, ймовірність, що Апеляційний суд залишить без змін ухвалу Окружного суду – дуже висока, оскільки практика блокування коліс є очевидно незаконною.

Залиште коментар