Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заблокував рахунки WebMoney на мільйон гривень

0 24

Міндоходів домоглося блокування нових рахунків платіжного сервісу WebMoney, що досі не врегулював свою діяльність з Нацбанком, на яких знаходиться близько 1 мільйона гривень. Про це йдеться в повідомленні Міндоходів, передає “Інтерфакс-Україна” .

“Було встановлено, що замість того, щоб виконати вимоги Нацбанку і узаконити свою діяльність, платіжний сервіс WebMoney відкрив нові рахунки і, швидше за все, не попередив своїх клієнтів про можливі проблеми з цими рахунками”, – повідомили в прес -службі.

“Відповідно був поданий позов до суду, і, за рішенням суду, були заблоковані рахунки, на яких знаходилися гроші WebMoney. Всього заблоковано близько 1 млн гривень” , – зазначили в прес -службі.

У Міндоходів підкреслили, що його співробітники діяли повністю в рамках чинного законодавства.

Нагадаємо, WebMoney раніше поширила заяву, що на сьогоднішній день змушена працювати під пресингом чиновників Міндоходів . “У цій непростій ситуації всі наші дії спрямовані на вирішення існуючих проблем у правовому полі. До тих пір, поки ми не захистимо свою позицію в органах правосуддя, вважаємо за доцільне утримуватися від будь-яких коментарів” , – наголошувалося в документі.

Як повідомлялося, у НБУ заявили, що WebMoney Transfer не має дозволу на дiяльнiсть.

У Міндоходів повідомили, що діяльність оператора платіжної системи WebMoney в Україні у тому вигляді, в якому вона провадилася на території держави, не відповідає нормам чинного українського законодавства.

Організаторів системи WebMoney підозрюють в легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Залиште коментар